7. Ulusal İntegratif Tıp Kongresi

Bu kongreye kayıt kongreyi destekleyen kuruluşlar tarafından sağlanan sınırlı kontenjan dahilinde ücretsizdir.

Beginner 0(0 İncelemeler) 429 Kayıtlı Kullanıcı
Neler Öğreneceğim?

Açıklama

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 28-29 Kasım 2020 tarihlerinde online sistem üzerinden yapılacak olan 7. Ulusal İntegratif Tıp Kongresi`ne davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kongrenin amacı; geleneksel ve tamamlayıcı tıp ile kanıta dayalı tıp uygulamalarını bütüncül olarak değerlendiren ve İntegratif (bütünleştirici/bütüncül) Tıp olarak tanımlanan yöntem ve uygulamalar ile ilgili kanıta dayalı bilgileri gözden geçirerek, son yıllardaki güncel gelişmeler ışığında ülkemizdeki mevcut durumu değerlendirmektir.

İnsan sağlığının korunması ve geliştirilmesi yolunda integratif sağlık yaklaşımlarında disiplinler arası işbirliği ön plana çıkmaktadır. Bu kongre vesilesiyle hekim, diş hekimi, hemşire, fizyoterapist ve diyetisyenler başta olmak üzere tüm sağlık çalışanları için bilimsel açıdan faydalı bir paylaşım ortamı sağlanacaktır.

“Yeni Gelişmeler Işığında Kanıta Dayalı Multidisipliner Bütüncül Sağlık” yaklaşımının temellerinin paylaşılacağı, içerisinde tamamlayıcı tıp klinik çalışmaları ile ilgili ilk online oturumun yapılacağı, kabul edilen bütün bildirilerin sekreterya tarafından desteklenen dergilerde yayınlanacağı bu programın önümüzdeki yıllardaki klinik uygulamalarımızı ve bilimsel çalışmalarımızı şekillendirebilmesi açısından faydalı olacağını düşünüyoruz.

En iyi dileklerimizi sunar, katılımınızı bekleriz.

Kongre Düzenleme Kurulu

Detaylar: https://www.integratiftipkongresi.com/

Önemli bilgi: Bu program kurs konusu uygulamaya ilgi duyan başta hekimler olmak üzere sağlık profesyonellerini genel olarak bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Bu eğitim Sağlık Bakanlığı onaylı değildir ve mevcut mesleki yetkilerinize ilave herhangi bir yetki kazandırmaz. Bazı üniversiteler ve eğitim araştırma hastaneleri tarafından düzenlenen Sağlık Bakanlığı onaylı geleneksel ve tamamlayıcı tıp eğitimlerine ulaşmak için www.getat.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Mevzuat ve diğer resmi konular ile ilgili Sağlık Bakanlığı sitesi ise https://shgmgetatdb.saglik.gov.tr şeklindedir.
Eğitim İçeriği
0 Konu 00:00:00 Saat
Eğitimci Hakkında
İncelemeler
0
Ortalama puan
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
Yorumlar
300 TL
Satın Al
Detaylar:
  • 00:00:00 Saat Video
  • 0 Konu
  • Ömür boyu erişim
  • Mobil ve Web