Geleneksel ve tamamlayıcı Tıp 1. Ulusal Fitoterapi ve Homeopati Kongresi

Bu kongreye kayıt kongreyi destekleyen kuruluşlar tarafından sağlanan sınırlı kontenjan dahilinde ücretsizdir.

Beginner 0(0 İncelemeler) 214 Kayıtlı Kullanıcı
Neler Öğreneceğim?

Açıklama

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 15-16 Ağustos 2020 tarihlerinde online sistem üzerinden yapılacak olan Geleneksel ve tamamlayıcı Tıp, 1. Ulusal Fitoterapi ve Homeopati Kongresi`ne davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kongrenin amacı; ülkemizde günden güne yaygınlaşan geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamalarından olan fitoterapi ve homeopati ile ilgili kanıta dayalı bilgileri gözden geçirerek, son yıllardaki güncel gelişmeler ışığında ülkemizdeki mevcut durumu değerlendirmektir.

Fitoterapi, homeopati, sağlıklı beslenme, organik ürün ve pazarlar, gıda takviyeleri vb ülkemizde günden güne yaygınlaşmakla birlikte bu konular ile ilgili klinik kılavuzlar, bilimsel yayınlar ve nitelikli ürünlere ait eksiklikler ön plana çıkmaktadır. Bu kongre vesilesiyle tüm sağlık çalışanları ve bu alana ilgi duyanlar için bilimsel açıdan faydalı ve etkileşimli bir paylaşım ortamı sağlanacaktır.

Kanıta dayalı fitoterapi, homeopati ve sağlıklı beslenme konularının temellerinin paylaşılacağı ve kabul edilen bütün bildirilerin sekreterya tarafından desteklenen dergilerde yayınlanacağı bu programın önümüzdeki yıllardaki klinik uygulamalarımızı ve bilimsel çalışmalarımızı şekillendirebilmesi açısından faydalı olacağını düşünüyoruz.

En iyi dileklerimizi sunar, katılımınızı bekleriz.

Kongre Düzenleme Kurulu

Detaylar: http://www.homeopatikongresi.com/

Önemli bilgi: Bu program kurs konusu uygulamaya ilgi duyan başta hekimler olmak üzere sağlık profesyonellerini genel olarak bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Bu eğitim Sağlık Bakanlığı onaylı değildir ve mevcut mesleki yetkilerinize ilave herhangi bir yetki kazandırmaz. Sertifikalı eğitim değildir. Bazı üniversiteler ve eğitim araştırma hastaneleri tarafından düzenlenen Sağlık Bakanlığı onaylı geleneksel ve tamamlayıcı tıp eğitimlerine ulaşmak için Sağlık Bakanlığı’nın ilgili internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Mevzuat ve diğer resmi konular ile ilgili Sağlık Bakanlığı Dairesinin sitesi ise https://shgmgetatdb.saglik.gov.tr şeklindedir.
Eğitim İçeriği
1 Konu 00:00:00 Saat
test
1 Konu 00:00:00 Saat
  • test
İncelemeler
0
Ortalama puan
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
Yorumlar
1200 TL
Satın Al
Detaylar:
  • 00:00:00 Saat Video
  • 1 Konu
  • Mobil ve Web