Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp 2. Ulusal Akupunktur Kongresi

Bu kongreye kayıt kongreyi destekleyen kuruluşlar tarafından sağlanan sınırlı kontenjan dahilinde ücretsizdir.

Beginner 0(0 İncelemeler) 831 Kayıtlı Kullanıcı
Neler Öğreneceğim?

Açıklama

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 21 - 22 Kasım 2020 tarihlerinde online sistem üzerinden yapılacak olan Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - 2. Ulusal Akupunktur Kongresi`ne davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kongrenin amacı; akupunktur, kupa uygulaması ve refleksoloji başta olmak üzere geleneksel ve tamamlayıcı tıp yöntemleri ile ilgili kanıta dayalı bilgileri gözden geçirerek, son yıllardaki güncel gelişmeler ışığında ülkemizdeki mevcut durumu değerlendirmektir.

Akupunktur, kupa uygulaması ve refleksoloji binlerce yıllık tarihi geçmişi olan geleneksel uygulamalardır. Modern bilimsel gelişmelerle bu alanlara olan ilgi yeniden artmış ve bu yöntemleri modern bilimsel yöntemlerle gözden geçirme ihtiyacı doğmuştur. Bu kongre vesilesiyle hekim ve ilgili sağlık meslek mensupları ile bu alanda çalışmalar yürütenlere bilimsel açıdan faydalı bir paylaşım ortamı sağlanacaktır.

Geleneksel ve tamamlayıcı Tıp II ulusal akupunktur kongresinde akupunktur ile geleneksel ve tamamlayıcı tıp yöntemlerinin temellerinin... paylaşılacağı, içerisinde tamamlayıcı tıp klinik çalışmaları ve bu yöntemlerin dökümanlarının geliştirilmesi ile ilgili online oturumun yapılacağı, kabul edilen bütün bildirilerin sekreterya tarafından desteklenen dergilerde yayınlanacağı bu programın önümüzdeki yıllardaki klinik uygulamalarımızı ve bilimsel çalışmalarımızı şekillendirebilmesi açısından faydalı olacağını düşünüyoruz.

En iyi dileklerimizi sunar, katılımınızı bekleriz.

Kongre Düzenleme Kurulu

Detaylar: http://www.akupunkturkongresi.com/

Önemli bilgi: Bu program kurs konusu uygulamaya ilgi duyan başta hekimler olmak üzere sağlık profesyonellerini genel olarak bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Bu eğitim Sağlık Bakanlığı onaylı değildir ve mevcut mesleki yetkilerinize ilave herhangi bir yetki kazandırmaz. Bazı üniversiteler ve eğitim araştırma hastaneleri tarafından düzenlenen Sağlık Bakanlığı onaylı geleneksel ve tamamlayıcı tıp eğitimlerine ulaşmak için www.getat.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Mevzuat ve diğer resmi konular ile ilgili Sağlık Bakanlığı sitesi ise https://shgmgetatdb.saglik.gov.tr şeklindedir.
Eğitim İçeriği
0 Konu 00:00:00 Saat
İncelemeler
0
Ortalama puan
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
Yorumlar
Ücretsiz
Detaylar:
  • 00:00:00 Saat Video
  • 0 Konu
  • Ömür boyu erişim
  • Mobil ve Web