Online Biorezonans Eğitimi

Bu eğitim almak ile danışanlarınıza bilinçli bir yönlendirme yapmak ve biorezonans ile ilgili doğru çözüme ulaşmak konusunda bilgi sahibi olacaksınız.

Beginner 0(0 İncelemeler) 15 Kayıtlı Kullanıcı
Neler Öğreneceğim?

Açıklama

HEMEN İZLENEBİLİR DURUMDA!

Enerji Tıbbının Temelleri ve Titreşim yani rezonans ile ilgili sağlıklı yaşama yollarını öğreneceksiniz.

Tedavi edilmez denilen bazı olayların nasıl çözümlenebildiğini öğreneceksiniz

Sadece kendi kişisel gelişiminize için değil, kendinizin ve yakın çevrenizin şifa ile ilgili yardım almasında da rahatlıkla kullanabilirsiniz

Özellikle bazı alanlarda sıkıntıları olan kişiler aşağıda belirttiğimiz konularda bu eğitimi alarak, kendi ile ilgili durumlarını da çözümleyecek bilgiye ulaşacak…

Türkiye’deki biorezonans cihazları hakkında önbilgi sahibi olarak, bilinçli bir seçim yapabileceksiniz.

Biz, satış odaklı biorezonans makinası kullanımı veya pazarlaması değil, biorezonans uygulamalarının bilimsel düzeyde bilgilendirmesi ile birlikte pratik uygulama size veriyoruz.

 

Biorezonans nedir ? Ne değildir?

Hastalıkların tedavisinde kullanılan biorezonans, tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak tüm diğer tedavilere ek olarak uygulanır. Aynı zamanda önleyici tedavi metodu olarak da biorezonans yönteminden yararlanmak mümkündür. Geleneksel tıp yöntemleriyle mevcut tedavisi doktor kontrolünde devam eden tüm hastalar için yardımcı tedavi metodu olarak biorezonanstan da yararlanılabilir. Biorezonans tedavisi, Türkiye’de tamamlayıcı tedavi yöntemleri arasında yer almakla birlikte Avrupa’da doğal tıp yöntemi olarak tanınmıştır. Bu sıra dışı tedavi yönteminde doğal frekanslar kullanılarak, kişilerin sistemine herhangi bir ilaç ya da kimyasal katmadan gerçekleştirilir. Dolayısıyla da hiçbir şekilde yan etkisi yoktur. Yöntemin uygulamaları ağrısız ve acısızdır. Biorezonans tedavi  yöntemi, yaklaşık olarak tanımlanmış 400 civarındaki hastalığın tedavisinde etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Eğitimci: Dr. Yeşim TOK

Katılımcılar: Hekim, Diş Hekimi, Sağlık Meslek Mensupları

Önemli bilgi: Bu program kurs konusu uygulamaya ilgi duyan başta hekimler olmak üzere sağlık profesyonellerini genel olarak bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Bu eğitim Sağlık Bakanlığı onaylı değildir ve mevcut mesleki yetkilerinize ilave herhangi bir yetki kazandırmaz. Sertifikalı eğitim değildir. Bazı üniversiteler ve eğitim araştırma hastaneleri tarafından düzenlenen Sağlık Bakanlığı onaylı geleneksel ve tamamlayıcı tıp eğitimlerine ulaşmak için Sağlık Bakanlığı’nın ilgili internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Mevzuat ve diğer resmi konular ile ilgili Sağlık Bakanlığı Dairesinin sitesi ise https://shgmgetatdb.saglik.gov.tr şeklindedir.
Eğitim İçeriği
2 Konu 09:00:00 Saat
Ünite
2 Konu 09:00:00 Saat
  • 1. Ders 05:20:00
  • 2. Ders 03:40:00
Eğitimci Hakkında
İncelemeler
0
Ortalama puan
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
Yorumlar
2500 TL
Satın Al
Detaylar:
  • 09:00:00 Saat Video
  • 2 Konu
  • Mobil ve Web